farslogo-min

سایت آماده خبری

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
کلیپ حی الدایره
فروشگاه لوستر و روشنایی قصرنور رحیمی یکی از معتبرترین و باسابقه‌ترین فروشگاه‌های لوستر و روشنایی در اهواز است. این فروشگاه با ارائه طیف گسترده‌ای از لوستر، چراغ دیواری، آباژور و سایر لوازم روشنایی، در طول سال‌های فعالیت خود، نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب کرده است.
فروشگاه بدلیجات گلناز یکی از معروف‌ترین و معتبرترین فروشگاه‌های بدلیجات در شهر اهواز است. این فروشگاه با سابقه‌ی طولانی در زمینه‌ی فروش انواع زیورآلات زنانه و مردانه، به دلیل کیفیت بالا، تنوع محصولات و قیمت‌های مناسب، نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب کرده است
بازی محلی محیبس محیبس، که به “محبس” نیز معروف است، یک بازی سنتی و قدیمی است که بیشتر در شب‌های رمضان، به خصوص در میان مردم عرب خوزستان. ایران، عراق و کویت رواج دارد. این بازی به عنوان میراث معنوی شب‌های رمضان شناخته می‌شود و قدمتی طولانی دارد.
اهواز- دادستان عمومی و انقلاب مرکز خوزستان با هشدار به برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی در چهارشنبه آخر سال گفت: با افرادی که به هر نحوی امنیت شهروندان را در برگزاری این آیین سنتی به مخاطره بیندازند در چارچوب قانون برخورد می‌شود.
جدیدترین اخبار
اخبار روز
سایر اخبار مهم
فیلم و صوت
فیلم و صوت
شهروند خبرنگار ما فیلمی از تنگه قاسمی در استان خوزستان ارسال کرده است که تماشای آن خالی از لطف نیست.
اخبار اجتماعی
اخبار سیاسی
اخبار استان ها
جستجو کردن