۰۴:۰۱

۱۴۰۳/۰۴/۰۴

سایت کسبه_اهوزگردی

وقوع ۴۰ مورد حادثه در مراسم چهارشنبه سوری در اهواز

اهواز- رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: ماموران آتش نشانی به ۴۰ مورد حادثه مربوط به چهارشنبه سوری در اهواز اعزام شدند.

ابراهیم قنبری روز چهارشنبه در گفت و گو  با اشاره به اینکه شب چهارشنبه پرحادثه‌ای در اهواز سپری شد، افزود: ۴۰ مورد حادثه اغلب مربوط به آتش سوزی ناشی از انجام غیرایمن مراسم چهارشنبه سوری در سطح شهر بودند.

وی ادامه داد: عوامل اورژانس و نیروی انتظامی نیز در کنار سازمان آتش نشانی برای اعزام به حوادثی که در شب گذشته اعلام می‌شد، همراهی داشتند.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز بیان کرد: ۲ هزار تماس در شب گذشته با این سازمان برقرار و تلاش شد تا به حوادث مختلف با سرعت هرچه بیشتر رسیدگی شود.

وی افزود: برای حوادث احتمالی مراسم چهارشنبه سوری تمامی ۱۵ ایستگاه آتش نشانی اهواز در آماده باش کامل قرار گرفتند و خوشبختانه در شب گذشته به تمام حوادث اعلامی از سوی مردم رسیدگی شد.

براساس اعلام مدیر روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، طبق آخرین گزارش‌ها آمار مصدومان چهارشنبه سوری خوزستان تاکنون به ۹۳ نفر رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کردن